Anadolu Yakası Piknik Yerleri

anadolu yakası piknik alanları

anadolu yakası piknik alanları
Anadolu Yakası Piknik Yerleri

Yaz geldi güneş kendini gösterdi artık piknik zamanı! İstanbul Anadolu yakasında bulunan piknik alanlarını ve mesire yerleri nerede ? nasıl giderim ? merak mı ettiniz ?

Yazımız ekinde İstanbul Anadolu yakası piknik alanları ve nerede olduğuklar ve nasıl gidebileceğiniz hakkında detaylı olarak bilgi bulabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında size en yakı olan piknik alanı ve mesire yerleri hakkında geniş bilgi bulabilir.

İstanbul  Anadolu yakası piknik alanı giriş ücretleri ve içerikleri hakkında yazılarımızı inceleyebilir. Piknik alanı resimlerini inceleyebilirsiniz.

Sizlerin yorumları ve paylaşımları ile İstanbul Anadolu yakasında piknik alanlarını daha fazla piknik severlere iletebiliriz.

İstanbul Anadolu Yakası piknik alanları

 • Avcıkoru Piknik alanı
  İstanbul Anadolu yakasında olan Ömerli Şile yolundan devam ederek. Avcıkoru piknik alanına ulaşabilirsiniz. Sporcuların müdavimi olduğu mesire ve piknik alanı olan avcıkoru piknik alanı patika yolları ile sizi bekliyor….
 • Aydos Piknik Alanı
  İstanbul Anadolu yakasında doğa ile baş başa kalmak istiyormusunuz ? o halde Aydos piknik alanı Anadolu yakasında E-5 ve TEM bağlantılarıyla Kartal-Yakacık ve Sultanbeyli istikametlerinden ulaşabilirsiniz. Ailecek gidilebilecek İstanbul Anadolu yakası piknik alanlarından birisidir.
 • Dilburnu Piknik Alanı
  Çamların altında Piknik yapmak hoşunuza gidermi ? Evet size en yakın doğa ve yeşillik Dilburnu Piknik alanı Büyükada da bulunan Dilburnu piknik alanı deniz ve doğanın yakınlaştığı nadir yerlerdendir. İstanbul Anadolu yakasından martılara simit atarak bir yolculuk sonrasında yeşlle tanışın !
 • Mihribad Piknik Alanı
  Kanlıca yoğrudundan sonra Piknik yapmak ne kadar hoş değimli ? Kanlıcaya yakın olan Mihribad Piknik ve mesire yeri 200 dönüm üzerine yayılan geniş alanı ve çocuk parkı, koşu parkı gibi birçok aktivite yapabileceğiniz alan bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında gidilebilecek yerlerden birisidir Mihribad Piknik ve Mesire alanı
 • Elmas Burnu Piknik Alanı
  Bir koy düşünün Masmavi martılar ve rüzgar ! Elmasburnu piknik alanı için bu kelimeler yetersiz kalacaktır. Riva da olan Elmas burnu Piknik alanı ile deniz, martılar ve doğa Pazar günü dinlenmeniz için yeterli olacaktır. İstanbul Anadolu yakası piknik alanları ndan olan Elmas Burnu Piknik Alanı ve mesire yeri görülmesi gereken piknik alanlarından birisidir.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Görülmesi Gereken Yerler başlıklı makalemizde çanakkale görülecek yerler, çanakkale güzel yerleri ve Çanakkale Tanıtım Videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

ashab-ı kehf mağarası
Ashab-ı Kehf Mağaraları

Ashab-ı Kehf Kuran'da da geçen, yedi uyuyanların yüzyıllarca uyuduğu mağaranın...

Kapat